RossiQ

Modele Piotra

No to czas zacząć :)

Hmmm modele to może za dużo powiedziane. Na razie to co tworze ciężko nazwać modelami patrząc na latadła od Motylastego :P Ale co tam.

Pierwszy i zarazem najkrócej w powietrzu to RWD-5 ( oblatany przez Zbyszka - Zbig Cover )Później pojawił się ToTo-7 konstrukcja jakże znana wszystkim początkującym modelarzom. No to kilka razy wzbiło się w powietrze i doczekało się kilku modyfikacji (głównie przez nieudane lądowania)


"Czując" już klimat latania przyszła pora na słynnego już EGP EasyGlider PRO. Na tym modelu tak naprawdę nauczyłem się latać. Jak dumni jego poprzednicy i on doczekał się niezbędnych modyfikacji :) Obecnie bardziej znany jako PanzerGlider PRO z racji żywicznego pancerza na przodzie.Pojawiły się też delty w odsłonie klasycznej no i podczas zimowych wieczorów 2 silnikowa :)
Odgłos tej 2 silnikowej jest nie do opisania :)Przyszedł czas na coś bardziej zaawansowanego pod względem technicznym, bo na pewno nie aerodynamicznym, czyli Quadrocopter. Oczywiście i tu nie obyło się bez "kretów".

O dziwo nie mam żadnego zdjęcia mojej nowej zabawki :) Postaram się to nadrobić :)

A co do dalszych planów to zakupiłem skrzydło X-14 160 cm by Boro09 i teraz zdałem sobie sprawę że Zbig Cover też takie ma. No dobra ja mam Styro a on EPP :P

CDN...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz